Kategorie

Najnowsze


Dodany przez Sebastian Głowacki, w dniu 05-06-2018

Zyski
Jest jedna rzecz która powoduje, że ludzie niechętnie zakładają działalność gospodarczą na terenie Polski.

Wszyscy wiemy jak wysokie są w Polsce koszty prowadzenia działalności gospodarczej, jak wysokie trzeba płacić podatki i jak wysokie składki trzeba odprowadzać do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dlaczego niektórzy z nas nie mają ochoty prowadzić działalności w Polsce i przenoszą się za granicę. 

Wielu z nas często zadaje sobie pytanie jak prowadzić firmę w Austrii, w Niemczech, w Czechach czy na Słowacji. Jak założyć firmę w Austrii - w tej sprawie dobrze poradzić się kogoś z doświadczeniem w tych sprawach. Sami możemy mocno pobłądzić w zawiłościach zagranicznego prawa. Prawo spółek i prawo gospodarcze obcego kraju to nie są dziedziny wiedzy, w których może poruszać się osoba bez kierunkowego doświadczenia i wykształcenia.

Prowadzenie swojej działalności gospodarczej w ogóle nie jest sprawą łatwą, a tym bardziej, kiedy chcemy to robić w obcym kraju. Wielu ludzi ucieka z Polski przed wysokimi kosztami prowadzenia działalności gospodarczej jednak nie zawsze jest to rozwiązanie dobre. Oczywiście wszystko będzie dobrze w przypadku ludzi którzy mają farta. Ale trzeba pamiętać, że fart kiedyś może się skończyć. 
Dlatego zanim w ogóle Pomyślimy o przeniesieniu naszej działalności za granicą trzeba porządnie zgłębić temat. Najlepiej rozpocząć od spotkania z osobą która taką zmianę przeszła w swoim życiu. Żaden teoretyk biznesu nie przekaże nam tego co da nam spotkanie z praktykiem biznesu. Wszyscy wiemy o tym, że najlepiej uczyć się w praktyce. Praktyka czyni mistrza. Oby nasza działalność przynosiła nam same zyski.
Więcej informacji na stronie: http://www.tomaszklimek.com/pl/specjalizacje/prawo-spolek-i-prawo-gospodarcze

Fotografie:


prawo spółek i prawo gospodarcze
jak założyć firmę w austrii